Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą wakacje nad morzem w naszym drugim serwisie turystycznym. Można tam znaleźć wiele ciekawych ofert wynajmu, np. domki nad morzem, ale również pokoje nad morzem. Proszę zwrócić szczególną uwagę na katalogi miejscowości, takie jak Ustka, Pobierowo, Karwia, oraz Kołobrzeg i Mielno. Zapraszamy!

Witaj na naszej stronie. Poniżej prezentujemy noclegi nad morzem. Jesli planujesz wakacje nad morzem, to zapewne nasza oferta będzie dla Ciebie interesująca. W przypadku gdy planujesz wczasy nad morzem w konkretnym obiekcie, przejrzyj nasze kategorie zamieszczone obok i wybierz dla siebie odpowiedni nocleg. Udany wypoczynek nad morzem to w 50% dobry wybór okiektu, tak więc nie śpiesz się, przejrzyj ich wiele i dzwoń/pisz do właścicieli.

Wczasy lub wakacje nad morzem

Koczała Dymin - Ośrodek Wczasowy Bobo

77-220 Koczała Dymin 6b

(59) 857-40-10, (59) 857-40-20, fax (59) 857-40-11

Ośrodek Wczasowy "BOBO" położony jest nad pięknym jeziorem Dymno, I klasa czystości wód, w zachodniej części województwa pomorskiego. Leży wśród pięknych lasów zasobnych w runo leśne. Do morza (np. do Ustki) jest około 70 km. Dla kilkuosobowych grup organizujemy wyjazdy nad morze. W skład Ośrodka wchodzą bungalowy (4 - osobowe), pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami, apartament, pole campingowe z pełnym zapleczem sanitarnym. Dysponujemy

Koczała Dymin - Ośrodek Wczasowy Bobo